Get Adobe Flash player

Wynik 28. Finału

WYNIK 28. FINAŁU

Wynik w Krakowie

3 101 339 zł :)


Wynik naszego sztabu

1 176 492,46 zł :)


(W tym Allegro - 191 908,44)Zobacz wynik live

>

Aukcje Sztabu

3, 2 ,1... aukcje na start!

Finały WOŚP to oprócz tradycyjnej ulicznej kwesty także inne, liczne formy zbiórki pieniędzy. Jedną z ciekawszych i najbardziej emocjonujących form jak co roku są aukcje charytatywne na portalu Allegro. Do akcji włączają się znani sportowcy, artyści, gwiazdy, instytucje, firmy oraz Ludzie Dobrej Woli. Sprawdźcie, co już teraz można "upolować" na naszych aukcjach!

Choć w tym roku w naszym sztabie wystawiamy aukcje w ograniczonym zakresie, nie znaczy to, że są mniej ciekawe. Jest wręcz przeciwnie! Już teraz pod młotkiem znalazły się vouchery na wyjątkowe weekendy w topowych krakowskich hotelach [ZOBACZ]Swoją rakietę z autografem podarowała nam Agnieszka Radwańska. Z ciekawostek warto przytoczyć klocki LEGO od Wavelo. To jedyny w swoim rodzaju zestaw składający się z sygnowanego samochodu, stacji i rowerów! Po raz kolejny można wylicytować możliwość poprowadzenia tramwaju NGT6 w specjalnym symulatorze. Jak dotychczas, największą popularnością cieszy się kolejna aukcja przepięknej i kolorowej, ręcznie wykonanej lampy z tykwy. 

To dopiero początek, a w kolejnych dniach pod młotek będą trafiać coraz ciekawsze "fanty". Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pozostałymi aukcjami!

Współorganizatorzy

Kontakt

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej
ul. Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

e-mail: sztab@wosp.krakow.pl

Szef sztabu
Tel.: 791 165 650

Wolontariusze
Tel: 667 666 954
e-mail: wolontariusze@wosp.krakow.pl

Aukcje
e-mail: aukcje@wosp.krakow.pl

Zobacz więcej kontaktów

Grają z nami

Wspierają nas

Darczyńcy

Goszczą nas

Pomagają nam

Nakarmili nas