Get Adobe Flash player

Wynik 27. Finału

WYNIK 27. FINAŁU

Wynik w Krakowie

ok. 2 113 300 zł :)


Wynik naszego sztabu

815 183 zł

W tym nasze aukcje internetowe
122 612 złZobacz wynik live

>

Aukcje Sztabu

3, 2 ,1... aukcje na start!

Finały WOŚP to oprócz tradycyjnej ulicznej kwesty także inne, liczne formy zbiórki pieniędzy. Jedną z ciekawszych i najbardziej emocjonujących form jak co roku są aukcje charytatywne na portalu Allegro. Do akcji włączają się znani sportowcy, artyści, gwiazdy, instytucje, firmy oraz Ludzie Dobrej Woli. Sprawdźcie, co już teraz można "upolować" na naszych aukcjach!

Choć w tym roku w naszym sztabie wystawiamy aukcje w ograniczonym zakresie, nie znaczy to, że są mniej ciekawe. Jest wręcz przeciwnie! Już teraz pod młotkiem znalazły się vouchery na wyjątkowe weekendy w topowych krakowskich hotelach [ZOBACZ]Swoją rakietę z autografem podarowała nam Agnieszka Radwańska. Z ciekawostek warto przytoczyć klocki LEGO od Wavelo. To jedyny w swoim rodzaju zestaw składający się z sygnowanego samochodu, stacji i rowerów! Po raz kolejny można wylicytować możliwość poprowadzenia tramwaju NGT6 w specjalnym symulatorze. Jak dotychczas, największą popularnością cieszy się kolejna aukcja przepięknej i kolorowej, ręcznie wykonanej lampy z tykwy. 

To dopiero początek, a w kolejnych dniach pod młotek będą trafiać coraz ciekawsze "fanty". Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pozostałymi aukcjami!

Współorganizatorzy

Kontakt

Sztab przy Gazecie Krakowskiej
al. Pokoju 3, 31-548 Kraków zobacz mapę

e-mail:
orkiestra@gk.pl
orkiestragk@gmail.com (aukcje)

Telefony
Wolontariusze
667 666 954
Szef sztabu 531 247 531

Zobacz więcej kontaktów

Grają z nami

Wspierają nas

Darczyńcy

Goszczą nas

Nakarmili nas