Get Adobe Flash player

Wynik 27. Finału

WYNIK 27. FINAŁU

Wynik w Krakowie

ok. 2 113 300 zł :)


Wynik naszego sztabu

815 183 zł

W tym nasze aukcje internetowe
122 612 złZobacz wynik live

>

Aukcje Sztabu

Gorąca niedziela bez focha w Krakowie.

Kilkuset fantastycznych, kolorowych wolontariuszy naszego sztabu przez cały dzień przemierzało ulice Krakowa kwestując podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich uporu nie był w stanie zmniejszyć nawet padający deszcz!

W Krakowie nie tylko kwestowano ale także znakomicie się bawiono, zarówno podczas wielu koncertów jak i wydarzeń sportowych. Motoorkiestra, Bieg Wielkich Serc, impreza w Serenadzie, kąpiel morsów, pochód goldenów to tylko nieliczne wydarzenia, które miały miejsce w najgorętszą niedzielę roku w Krakowie.

Do naszego sztabu dotarło kilka ton pieniędzy. Liczenie jeszcze potrwa, na koniec finałowego dnia doliczyliśmy się ponad 600 tys. złotych.

Pozostałe krakowskie sztaby także informują o znakomitych kwotach. Na ten moment Kraków doliczył się ponad 1,5 mln złotych. Kwota ta jeszcze znacznie wzrośnie.

Na szczegółowe podziękowania i dokładny opis niedzielnych wydarzeń przyjdzie jeszcze czas :) Ale już teraz chcemy krzyknąć DZIĘKUJEMY za ten wspólny czas i zagranie bez focha. Dla dzieci!

Współorganizatorzy

Kontakt

Sztab przy Gazecie Krakowskiej
al. Pokoju 3, 31-548 Kraków zobacz mapę

e-mail:
orkiestra@gk.pl
orkiestragk@gmail.com (aukcje)

Telefony
Wolontariusze
667 666 954
Szef sztabu 531 247 531

Zobacz więcej kontaktów

Grają z nami

Wspierają nas

Darczyńcy

Goszczą nas

Nakarmili nas