Get Adobe Flash player

Wynik 28. Finału

WYNIK 28. FINAŁU

Wynik w Krakowie

3 101 339 zł :)


Wynik naszego sztabu

1 176 492,46 zł :)


(W tym Allegro - 191 908,44)Zobacz wynik live

>

Aukcje Sztabu

Gorąca niedziela bez focha w Krakowie.

Kilkuset fantastycznych, kolorowych wolontariuszy naszego sztabu przez cały dzień przemierzało ulice Krakowa kwestując podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich uporu nie był w stanie zmniejszyć nawet padający deszcz!

W Krakowie nie tylko kwestowano ale także znakomicie się bawiono, zarówno podczas wielu koncertów jak i wydarzeń sportowych. Motoorkiestra, Bieg Wielkich Serc, impreza w Serenadzie, kąpiel morsów, pochód goldenów to tylko nieliczne wydarzenia, które miały miejsce w najgorętszą niedzielę roku w Krakowie.

Do naszego sztabu dotarło kilka ton pieniędzy. Liczenie jeszcze potrwa, na koniec finałowego dnia doliczyliśmy się ponad 600 tys. złotych.

Pozostałe krakowskie sztaby także informują o znakomitych kwotach. Na ten moment Kraków doliczył się ponad 1,5 mln złotych. Kwota ta jeszcze znacznie wzrośnie.

Na szczegółowe podziękowania i dokładny opis niedzielnych wydarzeń przyjdzie jeszcze czas :) Ale już teraz chcemy krzyknąć DZIĘKUJEMY za ten wspólny czas i zagranie bez focha. Dla dzieci!

Współorganizatorzy

Kontakt

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej
ul. Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

e-mail: sztab@wosp.krakow.pl

Szef sztabu
Tel.: 791 165 650

Wolontariusze
Tel: 667 666 954
e-mail: wolontariusze@wosp.krakow.pl

Aukcje
e-mail: aukcje@wosp.krakow.pl

Zobacz więcej kontaktów

Grają z nami

Wspierają nas

Darczyńcy

Goszczą nas

Pomagają nam

Nakarmili nas