Get Adobe Flash player

Wynik 28. Finału

WYNIK 28. FINAŁU

Wynik w Krakowie

3 101 339 zł :)


Wynik naszego sztabu

1 176 492,46 zł :)


(W tym Allegro - 191 908,44)Zobacz wynik live

>

Aukcje Sztabu

4 kroki by założyć Skarbonę Stacjonarną

Wszystkie ręce na pokład! Nasze przygotowania związane z 28. Finałem Orkiestry, która ponownie zagra w naszym mieście i na całym świecie, nabierają rozpędu! Chcesz włączyć się w organizację najpiękniejszej letniej zadymy w środku zimy? Mamy na to sposób – Skarbony Stacjonarne!

Masz swój własny pomysł na włączenie się w orkiestrowe granie? Planujesz zorganizować specjalną akcję związaną ze styczniowym świętem dobroczynności? Czy może masz ochotę przekazać część utargu do skarbony? Bądź po prostu posiadasz miejsce, gdzie można w bezpiecznym miejscu ustawić kolorową puszkę kwestarską 28. Finału? Zapraszamy wszelkie puby, sklepy, siłownie, firmy lub instytucje do wzięcia udziału w tej właśnie formie zbiórki. Procedura złożenia wniosku o Skarbonę Stacjonarną jest bardzo prosta.

Aby zdobyć puszkę stacjonarną wystarczy wypełnić odesłany w mailu Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Skarbony Stacjonarnej.  Następnie należy wydrukować go, uzupełnić o takie dane jak: imię, nazwisko, pesel i dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za puszkę, termin zbiórki, lokalizację w jakiej będzie ustawiona Skarbona oraz ilość puszek kwestarskich. Tak wypełniony i podpisany formularz trzeba zeskanować i odesłać.

Po zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia, indywidualnie ustalimy sposób przekazania puszki oraz wszelkich materiałów niezbędnych do promocji wydarzenia. 

Kilka ważnych dat o których należy pamiętać:

  • 10.01.2020 – Termin do którego powinieneś wysłać uprzednio podpisany przez Ciebie formularz,
  • 15.12.2019 – Od tego czasu, Twoja orkiestrowa skarbonka może dekorować wnętrze Twojej firmy a darczyńcy mogą dorzucić się na cel zbliżającego się Finału,
  • 12.01.2020 23:59 – Twoja puszka, za którą jesteś odpowiedzialny powinna zostać dostarczona do naszego sztabu tj. Metaforma Cafe – Powiśle 11, 31-101 Kraków.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu! 

Współorganizatorzy

Kontakt

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej
ul. Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

e-mail: sztab@wosp.krakow.pl

Szef sztabu
Tel.: 791 165 650

Wolontariusze
Tel: 667 666 954
e-mail: wolontariusze@wosp.krakow.pl

Aukcje
e-mail: aukcje@wosp.krakow.pl

Zobacz więcej kontaktów

Grają z nami

Wspierają nas

Darczyńcy

Goszczą nas

Pomagają nam

Nakarmili nas