Get Adobe Flash player

Wynik 29. Finału

WYNIK 29. FINAŁU


Wynik w Krakowie

ok. 2 850 000 zł


Wynik naszego sztabu

1 001 889 zł

W tym Allegro: 192 253 + 25 000

Aukcje Sztabu

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Drodzy Przyjaciele Orkiestry i naszego Sztabu!

Jesienny czas to dla naszej ekipy moment, w którym zaczynamy prace nad przygotowaniami do corocznego Finału WOŚP. Ten rok jest jednak wyjątkowy. Jeśli zastanawiacie się, czy ta coroczna dobroczynna impreza się odbędzie, spieszymy z odpowiedzią: TAK!

Choć ze względu na pandemię wiele spraw z pewnością ulegnie zmianie, jedno jest niezmienne – nasza chęć robienia dobra! Mamy nadzieję, że osób z takim podejściem jest więcej i wspólnymi siłami, na tyle na ile będzie to możliwe, zorganizujemy zbiórkę z okazji 29. Finału.

 

Już teraz mamy świadomość, że zbliżający się Finał będzie inny niż wszystkie poprzednie. Z pewnością będziemy musieli inaczej rozłożyć akcenty, na które składa się coroczne granie. Zdajemy sobie sprawę, że dużą część aktywności trzeba będzie przenieść do świata wirtualnego. Ale nie załamujemy rąk, tylko już teraz pochylamy się nad różnymi możliwościami. Najprawdopodobniej będziemy zmuszeni do rezygnacji z organizacji Koncertu Finałowego w formie jaką znamy z poprzednich edycji. Niemniej jednak głęboko wierzymy, że w tych dziwnych czasach Polacy po raz kolejny udowodnią, że potrafią wznieść się na wyżyny dobroczynności i wyzwolą z siebie ogromne pokłady kreatywności, co przyczyni się do uatrakcyjnienia formuły Finału. A dzięki temu znów zbierzemy pieniądze na najnowocześniejszy sprzęt, który będzie ratował życie i zdrowie najmniejszych Polaków.

Wciąż czekamy na oficjalne instrukcje Fundacji WOŚP w sprawie organizacji zbiórki i wszelakich związanych z tym formalnościami oraz możliwości organizacji imprez towarzyszących.

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja pandemiczna jest bardzo dynamiczna, więc nasze działania będą musiały również być elastyczne. A przede wszystkim priorytetem będzie zapewnienie bezpieczeństwa zarówno naszym wolontariuszom jak i darczyńcom.

Dlatego już teraz prosimy wszystkich o wsparcie i cierpliwość. Jak tylko będziemy mieć bardziej szczegółowe informacje, czym prędzej je Wam przekażemy.

A tymczasem dbajcie o siebie nawzajem i stosujcie się do wytycznych. Tylko działając razem możemy przeciwstawić się pandemii!

Jeśli już teraz chcielibyście w jakikolwiek sposób pomóc przy organizacji, nie wahajcie się ani chwili i piszcie na naszą skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej
ul. Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

e-mail: sztab@wosp.krakow.pl

Szef sztabu
Tel.: 791 165 650

Wolontariusze
Tel: 667 666 954
e-mail: wolontariusze@wosp.krakow.pl

Aukcje
e-mail: aukcje@wosp.krakow.pl

Zobacz więcej kontaktów

Współorganizatorzy

Goszczą nas

Pomagają nam

Dbają o nas