Get Adobe Flash player

Wynik 29. Finału

WYNIK 29. FINAŁU


Wynik w Krakowie

ok. 2 850 000 zł


Wynik naszego sztabu

1 001 889 zł

W tym Allegro: 192 253 + 25 000

Aukcje Sztabu

Zorganizujże Skarbonę Stacjonarną!

Z przytupem wchodzimy w grudzień, czyli w zasadzie ostatni miesiąc przygotowań do 29. Finału WOŚP. A to oznacza, że z dnia na dzień będziemy mieć coraz więcej informacji o tym, w jaki sposób można włączyć się w "koncert" krakowskiej Orkiestry. Żeby nie być gołosłownymi, chcemy zaprosić firmy i różnego rodzaju instytucje, miejsca świadczące usługi itp. do zorganizowania u siebie Skarbony Stacjonarnej.

Skarbona Stacjonarna daje możliwość zbiórki publicznej już od 15 grudnia aż do finałowej niedzieli, czyli 10.01.2021. Warto więc już teraz załatwić formalności, by móc jak najdłużej zbierać datki. W tym roku została wprowadzona nowość do systemu rejestracji Skarbon, więc cały proces jest mniej czasochłonny. W związku z czym obecnie istnieją dwie procedury rejestracji Skarbony Stacjonarnej. Poniżej znajdziecie instrukcję krok po kroku.

 

  • Rejestracja Sztabowej Puszki Stacjonarnej przez Opiekuna - poprzez założenie konta na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl, wybranie zakładki Sztabowa Puszka Stacjonarna i uzupełnienie Formularza Elektronicznego. Należy wybrać nasz sztab - #1099 - Gazeta Krakowska, wysłać Formularz i czekać na kontakt z naszej strony.

 

  • Rejestracja Sztabowej Puszki Stacjonarnej przez Sztab poprzez Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej - w tej sytuacji należy napisać maila na naszą skrzynkę (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w temacie wpisując "MIEJSCE/INSTYTUCJA | SKARBONA STACJONARNA" i czekać na dalsze instrukcje z naszej strony.

Polecamy rejestrację poprzez portal iwolontariusz.wosp.org.pl/ponieważ ten sposób jest mniej kłopotliwy i sprawniejszy dla obu stron.

Kontakt

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej
ul. Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

e-mail: sztab@wosp.krakow.pl

Szef sztabu
Tel.: 791 165 650

Wolontariusze
Tel: 667 666 954
e-mail: wolontariusze@wosp.krakow.pl

Aukcje
e-mail: aukcje@wosp.krakow.pl

Zobacz więcej kontaktów

Współorganizatorzy

Goszczą nas

Pomagają nam

Dbają o nas