Get Adobe Flash player

Wynik 29. Finału

WYNIK 29. FINAŁU


Wynik w Krakowie

ok. 2 850 000 zł


Wynik naszego sztabu

1 001 889 zł

W tym Allegro: 192 253 + 25 000

Aukcje Sztabu

Wielkie zmiany w naszym Sztabie

Już za niespełna trzy miesiące odbędzie się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed nami i wszystkimi, którzy działają z Orkiestrą bardzo emocjonujący czas. Na dniach rozpoczniemy zapisy wolontariuszy, zaś działania organizacyjne w naszym Sztabie mają miejsce od kilku tygodni.

Nasz Sztab spod znaku czerwonego serduszka ze smokiem czekają dość spore zmiany. Najważniejsza z nich dotyczy naszej siedziby. Rozstajemy się z Gazetą Krakowską, która była bardzo przyjaznym domem dla Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej przez niemal 20 lat.
 
Tym samym wszystkim byłym i obecnym pracownikom "Gazety Krakowskiej", z którymi mieliśmy do czynienia przez cały ten czas, kłaniamy się aż po pas, mówiąc ogromne DZIĘKUJĘ. To także dzięki Wam i Waszemu zaufaniu, Waszej pracy i Waszym sercom Sztab działał każdego roku coraz sprawniej oraz prężniej, zbierając pokaźne sumy na najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który ratuje życie i zdrowie także w krakowskich szpitalach.
------
W najbliższych dniach poinformujemy o dalszych planach i losach naszego Sztabu. My już się nie możemy doczekać, bo mamy bardzo dobre wieści!

Kontakt

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej
ul. Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

e-mail: sztab@wosp.krakow.pl

Szef sztabu
Tel.: 791 165 650

Wolontariusze
Tel: 667 666 954
e-mail: wolontariusze@wosp.krakow.pl

Aukcje
e-mail: aukcje@wosp.krakow.pl

Zobacz więcej kontaktów

Współorganizatorzy

Goszczą nas

Pomagają nam

Dbają o nas