Get Adobe Flash player

Wynik 26. Finału

WYNIK 26. FINAŁU

Wynik w Krakowie

ok. 2 011 066 :)
(bez aukcji)


Wynik naszego sztabu

ok. 697 990 zł :)
Stan na 10 lutego 2018

Nasze aukcje internetowe
181 085 zł
(stan na 18 stycznia)


Zobacz wynik live

>

Aukcje Sztabu

Aukcje

Aukcje naszego Sztabu

Pomagać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy można na wiele sposobów – nie tylko w tę jedną szczególną niedziele stycznia. Jednym z takich dodatkowych działań jest portal Charytatywni Allegro – gdzie na zasadzie aukcji każdy może wystawić w zasadzie cokolwiek, bądź też samemu wziąć udział w licytacji. Dzięki temu przede wszystkim wspierasz Orkiestrę (cała kwota osiągnięta w licytacji oprócz kosztów wysyłki przekazywana jest na konto Finału), ale też zostaje po tym jakaś pamiątka – na Charytatywnych znajdziesz bowiem wszystko, od książek, kubków czy breloków począwszy po pobyty w hotelach, wycieczki quadem czy… nawet usługę zmywania naczyń. 

Jeżeli masz pomysł na aukcję: być może jesteś właścicielem czy też pracownikiem hotelu, restauracji, firmy usługowej?; może Twoja firma produkuje gadżety, koszulki?; a może po prostu masz chęć nauczyć kogoś piec ciasta?, zapoznaj się z regulaminem wystawiania aukcji na portalu Charytatywni Allegro. Już z początkiem grudnia będzie można wystawiać aukcje celem wsparcia 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

A co jeśli chciał(a)byś coś wystawić, masz pomysł ale brak czasu bądź chęci na samodzielne umieszczanie i pilnowanie przebiegu licytacji? Nasz Sztab może w tym pomóc. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu aukcji na rzecz Finałów, nie chwaląc się, z dużym sukcesem – w samych zeszłorocznych aukcjach osiągnęliśmy wynik ponad 130 000 złotych przy przeprowadzonych nieco ponad 200 licytacjach. Rekordową kwotę za jeden przedmiot osiągnęliśmy na poziomie 27 500zł.

Jeśli chcesz abyśmy jako Sztab zajęli się wystawieniem oferowanej przez Ciebie licytacji, skontaktuj się z nami poprzez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź numer telefonu: 790-532-877.

Współorganizatorzy

Kontakt

Sztab przy Gazecie Krakowskiej
al. Pokoju 3, 31-548 Kraków zobacz mapę

e-mail: 
orkiestra@gk.pl
orkiestragk@gmail.com (aukcje)

Telefony
Wolontariusze
667 666 954
Aukcje 790 532 877
Szef sztabu 531 247 531
Media 791 165 650

Zobacz więcej kontaktów

Grają z nami

Wspierają nas

Darczyńcy