Get Adobe Flash player

Zebraliśmy w 2016 r.

WYNIK 24. FINAŁU

Wynik w Krakowie

1 363 750 zł


Wynik naszego sztabu

570 148,20 zł

W tym aukcje (226)
92 979,01

Zobacz wynik live

>

Aukcje 24. Finału

Aukcje Sztabu WOŚP przy Gazecie Krakowskiej

Wydarzenia i krakowskie sztaby

Imprezy 24. Finału WOŚP w Krakowie

W weekend finałowy (8-10 stycznia 2016) na terenie Krakowa odbędzie się szereg imprez związanych z 24. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz zapraszamy do częstego odwiedzania tej strony gdzie sukcesywnie będą pojawiały się informacje na temat organizowanych imprez.

Jest to miejsce, w którym będą pojawiały się informace o tych wielkich imprezach, jak koncert na Rynku Głównym, po te mniejsze w Domach Kultury czy Szkołach. Koncerty to nie wszystko! To również miejsce, gdzie pojawią się informacje o wszystkich innych imprezach muzycznych, sportowych, kulturalnych o happeningach, przeróżnych eventach. Jednym słowem pełne kalendarium 24. Finału WOŚP w Krakowie.

Jeśli wiesz o jakiejś imprezie związanej z 24. Finałem WOŚP, daj nam znać na adres orkiestra@gk.pl, a poinformujemy o tym!

10 stycznia 2016

Koncert na Rynku Głównym 

16:00-16:30 Krzywa Alternatywa
16:40-17:10 Kuba Jaźwiecki
17:20-17:50 Stonerror
18:00-18:30 Pola Rise
18:40-19:10 Piotr Wróbel
19:20-19:50 Akurat
20:00 "Światełko do nieba" w formie pokazu laserowo-świetlnego z udziałem fireshow w wykonaniu grupy Inferis

20:05-21:05  Jelonek


Atrakcje na Rynku Głównym
Start około godziny 11.00

Płyta krakowskiego rynku znów zapełni się pozytywną energią i kolorowymi, uśmiechniętymi ludźmi, postaciami z bajek, przebierańcami.  Przez cały dzień odbywać się będzie wiele atrakcji: akcja "nawrzucaj Adasiowi", nauka pierwszej pomocy, orkiestrowy sklepik, akcja krwiodawstwa. Będzie można również spotkać kwestujących Marcina Dańca, senatora Jerzego Fedorowicz i wicemarszałka Wojciecha Kozaka. O godzinie 15:30-16:00 będzie także pokaz zumby pod sceną – wykona go grupa instruktorów z Fitness Platinium. Swoje stoisko będzie miał tradycyjnie WOPR oraz DKMS.

Więcej info: http://www.facebook.com/events/935423413214680/


Atrakcje Muzeum Narodowego w Krakowie
Oddziały MNK - od godziny 10.00
Kolejny raz Muzeum Narodowe w Krakowie wspiera WOŚP - krakowski sztab Orkiestry w niedzielę będzie mieścił się w Galerii Sztuki Polskiej XIX w., czyli w Sukiennicach. Tego dnia Sukiennice będą pełniły nie tylko funkcję galerii, ale również studia telewizyjnego (relacje z tarasu), charakteryzatorni i zaplecza dla artystów grających na Rynku. Galeria będzie czynna do 19.00! We wszystkich Oddziałach MNK będzie prowadzona przez wolontariuszy zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wstęp do galerii stałych Muzeum jest bezpłatny tego dnia – jak w każdą niedzielę. Wyjątkowo za darmo można będzie obejrzeć wystawę Romans z grafiką. Od Albersa do Vostella w Gmachu Głównym MNK.

Wszystkie aktywności przygotowane przez MNK: http://mnk.pl/aktualnosci/xxiv-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-mnk


Impreza w Centrum Handlowym "Bonarka"
Bonarka City Center (ul. Kamieńskiego 11)

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej, CH "Bonarka", Fundacja Dobre Ręce Polskich Położnych zapraszają.
Zagrają: Krakowiak, Rusty Cage, Kulturka, Sayes, Future Folk, Paweł Kaczmarczyk oraz Mikołaj Krawczyk wraz z zespołem Rockoholik.
Uwaga: dzieci będą uczyć dorosłych pierwszej pomocy! Pokażą, że jest to dziecinnie proste!
Dodatkowo: działania edukacyjne w zakresie profilaktyki raka piersi oraz raka szyjki macicy. Wśród akcji prozdrowotnych zorganizowane zostaną również stanowiska do pomiaru ciśnienia i glikemii. Partnerem naszych działań edukacyjnych jest Straż Miejska, która przygotowuje szereg atrakcji dla dzieci. 

Więcej info: http://www.bonarkacitycenter.pl/aktualnosci/w-bonarce-orkiestra-gra-i-edukuje


Finałowa gra miejska "W drodze na szczyt dobra"
Miejsce rozpoczęcia: podamy wkrótce - godzina 10.00

Lubisz wędrować i wspinać się w górach, a do tego robić coś dobrego? My też, dlatego zachęcamy do podjęcia wyzwania jakim jest zdobycie najwyższego szczytu świata - szczytu Dobra! Zapraszamy do udziału grupy liczące od 3 do 5 osób.
Zapisy prowadzone są poprzez formularz: http://bit.ly/GraMiejska24
Więcej info: http://www.facebook.com/events/1277230085625809/


IV Bieg Wielkich Serc
Bulwary wiślane - godzina 12.00

W zdrowym ciele zdrowy duch! Po raz kolejny będzie się można o tym przekonać podczas pięcikilometrowego biegu wzdłuż Wisły. Rosnąca z roku na rok liczba uczestników świadczy o tym, że dzięki bieganiu można zrobić coś dobrego dla siebie a przy tym pomóc innym.
Zapisy: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1996
Więcej info: http://www.facebook.com/BiegWielkichSerc


MOTOORKIESTRA
Centrum Handlowe M1 (al. Pokoju 67) - godzina 11:00

Jak co roku, dla fanów motoryzacji przygotowano liczne atrakcje: pokazy zabytkowych samochodów, pokazy motocykli, pokazy samochodów rajdowych, pokazy driftu samochodowego, przejazdy z drifterami, przejazdy quadami, spotkania z gwiazdami świata rajdów, koncerty, licytacje gadżetów, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych!

Więcej info: http://www.facebook.com/events/200765703596853/


Najdłuższy koncert WOŚP
Start: Dworzec Główny w Krakowie - odjazd o godzinie 9:31

Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie już po raz szósty organizuje nietypowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych, impreza będzie miała charakter koncertu na żywo w jadącym pociągu, podczas którego przeprowadzana była by zbiórka pieniędzy przez członków Stowarzyszenia. Trasa pociągu: Kraków Główny - Tarnów - Stróże - Gorlice Zagórzany - Biecz - Jasło - Biecz - Gorlice - Kraków Płaszów. Specjalnie dla mieszkańców Gorlic odbędzie się dodatkowy kurs do stacji Gorlice Zagórzany i z powrotem:) Muzyka na żywo, wiele atrakcji w miejscach które odwiedzimy na pewno wielu z Was zachęci. Kto był we wcześniejszych latach to wie że to niezapomniana przygoda. Biletem będzie dowolna wpłata do puszki.

Więcej info: http://www.facebook.com/events/201385243530160/


Koncert w Nowohuckim Centrum Kultury
NCK (al. Jana Pawła II 232), scena NCK - godzina 16.00

Podczas imprezy wystąpią zespoły artystyczne i grupy działające w NCKBędą działać stosika stoiska prowadzone przez wolontariuszy, na których będzie można zakupić m.in: książki okolicznościowe, pamiątki i gadżety. Bilet wstępu w postaci cegiełki na rzecz WOŚP.

Więcej info: http://www.nck.krakow.pl/component/content/article?id=1404


WOŚP w Hexie!
Hex (ul. Dwernickiego 5) - godzina 11.00

Gratka dla wszystkich miłośników planszówek! Podobnie jak w ubiegłych latach Hex organizuje aukcje planszówek i gadżetów dla graczy, z których dochód przeznaczy na rzecz WOŚP.

Więcej info: http://www.facebook.com/events/421724091364366/


Najgorętsza kąpiel w roku!
Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski HORN (ul. Kozia 22) - godzina 13.00

KKM Kaloryfer po raz kolejny organizuje najbardziej zwariowane morsowanie w ciągu roku. Gorącem swoich serc potrafią roztopić nawet najgurbszy lód. Tym razem tematem przewodnim jest impreza piratów i marynarzy. Jak zwykle liczymy na Waszą kreatywność!

Więcej info: http://www.facebook.com/events/439856692888636/


Darterzy dla WOŚP
Klub "Na Kotłowem" (ul. Westerplatte 18) - godzina 11.00

Jak co roku darterzy zagrają również dla WOŚP! Zagramy na steelu oraz sofcie ! Pomiedzy turniejami będą prowadzone licytacje miedzy innymi projekt i wykonanie koszulki darterskiej. Całe wpisowe oczywiście idzie do puszki WOŚP!

Więcej info: http://www.facebook.com/events/1221150724568313/


Impreza w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
CKiS Skawina (Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4, Skawina) - godzina 15.00

W programie nie zabraknie oczywiście występów artystycznych dzieci i młodzieży, a także oczekiwanych przez wielu mieszkańców wośpowych licytacji. Warto pamiętać, że każda pomoc jest na wagę złota!

Więcej info: http://www.ckis.pl/kto-gra--ten-wygrywa,20,2432,start.html?SSID=31bbb305ea9f0249c5196c6eaffadbb2


I Nowohucki Bieg "Policz się z cukrzycą"
Start i meta przy NCK (al. Jana Pawła II 232) - godzina 19:00

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i doświadczenia sportowego. Bieg ma charakter koleżeński, bez rywalizacji i pomiaru czasu. Nie prowadzimy zapisów i nie pobieramy opłat startowych. W biegu będą uczestniczyć wolontariusze WOŚP z puszkami na dobrowolne datki. Ponieważ biegniemy po zmroku, zachęcamy do ozdobienia ubioru elementami świecącymi, przyniesienia latarek – utworzymy wesoły świetlisty korowód!

Więcej info: https://www.facebook.com/events/209054462764971


WOŚP, czyli Gramy Jazz
Dali Club Lunch Bar-Cafe (ul. Mazowiecka 21/1) - godzina 17.00

Sympatycy jazgotu są proszeni o pojawienie się na tej imprezie. Na scenie zaprezentują się: 
Joanna Natalia Ślusarczyk, Prima Aprilis Elektric Blues, Antoni Krupa, MGR Jazz Friends, Marta Witosławska, Ula Lazar, Mag Balay, Kuba Plamitzer, Workaholic, Michał Wierba, Lina Racz, Justyna Baran, Yanoosh Baran, Jerema Pogwizd.


Koncert w Klubie Forty Kleparz
Klub Forty Kleparz (ul. Kamienna 2 i 4) - godzina 20.00

Wielka Orkiestra zagra w Fortach już po raz piąty! "Dla Idei" zagra Maja Sikorowska i Sokół Orkestar. Bramy klubu otwarte będą od godziny 19.00. Wjazd za free, choć mile widziane będą datki do kolorowych puszek.

Więcej info: http://www.facebook.com/events/723827364383955/


Przystanek Zdrowie w Solvay Park
Galeria Solvay Park (ul. Zakopiańska 105) - godzina 10.00

Stowarzyszenie Lazarus zaprasza na akcję, w trakcie której będzie można bezpłatnie zmierzyć poziom cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Będzie również okazja do nauki pierwszej pomocy.


Koncert w Kawiarni Naukowej na bis
Kawiarnia Naukowa (ul. Żółkiewskiego 19) - godzina 19.00

W związku z dużą liczbą chętnych do grania zespołów serdecznie zapraszamy na drugi koncert z którego całkowity dochód zasili konto 24. Finału, a i zapewne knajpa coś dorzuci. Zagrają: Whisperbird, Porn Groove, Stygmat, 33 trzysta. Radzimy ubrać glany!

Więcej info: http://www.facebook.com/events/1766185306942664/


Kartingowe zawody z Wielkim Sercem
Tor Kartingowy Go Karting (ul. Domagały 25) - godzina 11.00

Pierwszy raz w historii zapraszamy na turniej kartingowy! Pościgaj się, poczuj adrenalinę i wesprzyj cel Wielkiego Finału. Przyjmowane są zgłoszenia od 10 osób dorosłych oraz od 10 dzieci. Wpisowe to 100 zł do puszki. Zawody rozpoczynają się o 11:00, jednak na torze należy być najpóźniej o 10:00.

Więcej info: http://www.gokarting.com.pl/img/plakat-WOSP.jpg


Kontakt

Sztab przy Gazecie Krakowskiej
al. Pokoju 3, 31-548 Kraków zobacz mapę

SZTAB e-mail: orkiestra@gk.pl
AUKCJE e-mail: orkiestragk@gmail.com

Wolontariusze
667 666 954
Szef sztabu 790 532 877
Media 791 165 650
Aukcje 500 234 696

Zobacz więcej kontaktów

Nasi sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Grają z nami

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama